מירי מסיקה

למדה בביה”ס למוזיקה “רימון” ובבית הספר למשחק של סופי מוסקוביץ’.  הוציאה כ – חמישה אלבומים שזכו להצלחה רבה. ב-2005 הוציאה את אלבומה הראשון שכלל את  הלהיטים “לשם”, “נובמבר”, “באה אליכם”, “אף אחת”, “טיפה טיפה”. האלבום שהגיע למעמד פלטינה כפולה זיכה את מירי בתארים “זמרת השנה”, “תגלית השנה” ו”שיר השנה”. שנתיים לאחר מכן, יצא אלבומה השני “שלום לאמונות”, שהגיע למעמד פלטינה. האלבום, הכולל את הלהיטים “שלום לאמונות”, “ממי”, “חוזר בחזרה”, “שירה”, זיכה את מסיקה בתארים “זמרת השנה” ו”שיר השנה”. ב-2010 הוציאה את אלבומה השלישי “חדשות טובות”  ושנה לאחר מכן,  את האלבום “הופעה אקוסטית בזאפה”. ב-2012 הוציאה את אלבומה הרביעי “מלך”. “אישה חרסינה” ושיר הנושא הפכו ללהיטים ומסיקה זכתה בתואר “זמרת השנה”. בשנה זו הופיעה באמפי קיסריה. ב-2014  יצא  אלבומה החמישי, “סימנים על החול”. בתיאטרון: בת. הבימה: מחזות הזמר “שלמה המלך ושלמי הסנדלר” ו”יוסף וכתונת הפסים המשגעת. בת. הפרטי: המחזמר “פנטזיה אלף לילה ולילה”, הפסטיגל.  בקולנוע:  “שלוש אימהות”, “הדיבוק בחיפה”, “חסר מנוחה”.  בטלוויזיה: הופיעה במשדר מיוחד של הטלוויזיה הממלכתית בסין לרגל ראש השנה הסיני ובטקס הדלקת המשואות בהר הרצל (2016). “מעורב ירושלמי”, שופטת בתכנית  “כוכב נולד”. ב-2015 קטפה בטקס גאלה של “The Times of Israel” בניו יורק את פרס הזמרת הישראלית המצליחה בעולם.  בשנת 2016 נבחרה לשחק את דמותה של פנטין במחזמר “עלובי החיים” שנבחר להצגת השנה ולוהקה כמנטורית לדה וויס ישראל. בשנת 2017 יצא אלבומה החדש – אלוהי הדברים הקטנים “תשים תשים” “זהרה” ו”אלוהי הדברים הקטנים” שיר הנושא הפכו ללהיטים את האלבום השיקה בקיסריה ביוני 2017 ויצאה לסיבוב הופעות ארצי.

ב-2018 השתתפה בתוכנית המוזיקה של קשת 12 אביב או אייל והוציאה את הסינגל הראשון – מפחד עליך” מתוך אלבומה האחרון שזכה להצלחה ענקית ברדיו ובדיגיטל, אחריו יצאו מהאלבום אוקיינוס, כמה כמה וחווה שבהם מירי אף כתבה את המילים.

בשנת 2019 שיחקה בסדרה זה לא הגיל בקשת 12 לצד גפן ברקאי, רמי הויברגר ורבקה מיכאלי וזכתה לשבחי המבקרים.

בשנת 2020 השתתפה כמנטורית בבית ספר למוזיקה ואף הוציאה את השיר “יש לך אותך” עם הפיינליסטית מהקבוצה שלה מיקה משה – השיר זכה לתגובות מרגשות מאוד ולהצלחה גדולה.

ינואר 2021 יצא אלבומה “אוקיינוס” שבו גם כתבה 3 שירים

כיום, מעל ל 15 שנה  מאז פרצה לתודעת הקהל וזכתה בכל תואר אפשרי,  מוכיחה מירי שאפשר להמשיך ולנסות לגלות עולמות וכיוונים נוספים ולהמציא את עצמה מחדש. היא הפכה לחלק בלתי נפרד מהפסקול הישראלי, קול נשי חשוב וגדול מהחיים, על הבמה ומחוצה לה,

עם רפרטואר עשיר ומגוון ואינספור הופעות מצליחות על הבמות הגדולות ביותר בכל רחבי הארץ אשר קיבעו את מעמדה כאחת מהזמרות הטובות והמוערכות בישראל.